AK10E-042C
MFR.Part #
AK10E-042C
JLCPCB Part #
C3712931
Description
-55℃~+125℃ 105V 10kA@8/20us 10uA 42V 47V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS