AK10E-015C
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AK10E-015C
JLCPCB Part #
C3710584
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 15V 16V 28V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS