6KPE24CAH
MFR.Part #
6KPE24CAH
JLCPCB Part #
C3700379
Description
-55℃~+175℃ 169.7A 24V 26.7V 38.9V 5uA 6.6kW Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS