6KPE22CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
6KPE22CAH
JLCPCB Part #
C3704267
Package
插件,D8.6xL8.6mm
Description
-55℃~+175℃ 186A 22V 24.4V 35.5V 5uA 6.6kW Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS