6KPE15CAH
MFR.Part #
6KPE15CAH
JLCPCB Part #
C3701467
Description
-55℃~+175℃ 15V 16.7V 24.4V 270.5A 5uA 6.6kW Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS