5-0SMDJ90A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ90A
JLCPCB Part #
C3713453
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 1uA 34.3A 5kW 90V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS