5-0SMDJ60A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ60A
JLCPCB Part #
C3699328
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51.7A 5kW 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS