5-0SMDJ43A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ43A
JLCPCB Part #
C3706991
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72.1A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS