5-0SMDJ40CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ40CAH
JLCPCB Part #
C3703431
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 40V 44.4V 5kW 5uA 64.5V 78A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS