5-0SMDJ36A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ36A
JLCPCB Part #
C3715060
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 40V 58.1V 5kW 86.1A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS