5-0SMDJ33CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ33CAH
JLCPCB Part #
C3700324
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 33V 36.7V 53.3V 5kW 5uA 94A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS