5-0SMDJ30CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ30CAH
JLCPCB Part #
C3710489
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 103A 30V 33.3V 48.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS