5-0SMDJ28A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ28A
JLCPCB Part #
C3713924
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 110A 28V 31.1V 45.4V 5kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS