5-0SMDJ22AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ22AH
JLCPCB Part #
C3699642
Package
SMC
Description
141A 22V 24.4V 35.5V 5kW 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS