5-0SMDJ18CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ18CAH
JLCPCB Part #
C3709024
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 171A 18V 20V 29.2V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS