5-0SMDJ16CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ16CAH
JLCPCB Part #
C3715162
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 192A 26V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS