5-0SMDJ16AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ16AH
JLCPCB Part #
C3703907
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 193A 26V 5kW 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS