5-0SMDJ13A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ13A
JLCPCB Part #
C3699725
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 233A 5kW 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS