5-0SMDJ100A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ100A
JLCPCB Part #
C3710230
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 30.9A 5kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS