15KPE75CA
MFR.Part #
15KPE75CA
JLCPCB Part #
C3713585
Description
122V 123.8A 15kW 2uA 75V 83.3V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS