15KPE60A
MFR.Part #
15KPE60A
JLCPCB Part #
C3709795
Description
-55℃~+175℃ 155A 15kW 2uA 60V 66.7V 97.4V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS