15KPE58CA
MFR.Part #
15KPE58CA
JLCPCB Part #
C3702064
Description
15kW 161A 2uA 58V 64.4V 93.8V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS