15KPE58A
MFR.Part #
15KPE58A
JLCPCB Part #
C3713415
Description
-55℃~+175℃ 15kW 161A 2uA 58V 64.4V 93.8V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS