15KPE51A
MFR.Part #
15KPE51A
JLCPCB Part #
C3714244
Description
-55℃~+175℃ 15kW 182.1A 2uA 51V 56.7V 82.9V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS