15KPE280CA
MFR.Part #
15KPE280CA
JLCPCB Part #
C3711942
Description
15kW 280V 2uA 311V 33.2A 454.5V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS