15KPE280A
MFR.Part #
15KPE280A
JLCPCB Part #
C3713139
Description
15kW 280V 2uA 311V 33.2A 454.5V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS