15KPE240A
MFR.Part #
15KPE240A
JLCPCB Part #
C3700569
Description
-55℃~+175℃ 15kW 240V 268V 2uA 384.6V 39.3A TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS