15KPE220A
MFR.Part #
15KPE220A
JLCPCB Part #
C3700860
Description
-55℃~+175℃ 15kW 220V 246V 2uA 352.5V 42.8A TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS