15KPE170A
MFR.Part #
15KPE170A
JLCPCB Part #
C3711604
Description
-55℃~+175℃ 15kW 170V 189V 272.7V 2uA 55.4A TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS