15BJ90CAH
MFR.Part #
15BJ90CAH
JLCPCB Part #
C3702554
Description
1.5kW 10.3A 100V 146V 1uA 90V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS