15BJ8-5AH
MFR.Part #
15BJ8-5AH
JLCPCB Part #
C3700328
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 104.2A 14.4V 20uA 8.5V 9.44V TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS