15BJ8-0CAH
MFR.Part #
15BJ8-0CAH
JLCPCB Part #
C3699852
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110.3A 13.6V 30uA 8V 9.44V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS