15BJ78CAH
MFR.Part #
15BJ78CAH
JLCPCB Part #
C3709693
Description
1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS