15BJ78AH
MFR.Part #
15BJ78AH
JLCPCB Part #
C3703092
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS