15BJ75CAH
MFR.Part #
15BJ75CAH
JLCPCB Part #
C3700339
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS