15BJ7-5AH
MFR.Part #
15BJ7-5AH
JLCPCB Part #
C3698994
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 116.3A 12.9V 50uA 7.5V 8.33V TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS