15BJ70CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ70CA
JLCPCB Part #
C3706099
Package
SMB-F
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS