15BJ64AH
MFR.Part #
15BJ64AH
JLCPCB Part #
C3713088
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS