15BJ6-0AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ6-0AH
JLCPCB Part #
C3711979
Package
SMB-F
Description
1.5kW 10.3V 145.6A 250uA 6.67V 6V TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS