15BJ58CAH
MFR.Part #
15BJ58CAH
JLCPCB Part #
C3714355
Description
1.5kW 16.1A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS