15BJ5-0AH
MFR.Part #
15BJ5-0AH
JLCPCB Part #
C3713160
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 163A 300uA 5V 6.4V 9.2V TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS