15BJ48CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ48CAH
JLCPCB Part #
C3708758
Package
SMB-F
Description
1.5kW 19.4A 1uA 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS