15BJ36CAH
MFR.Part #
15BJ36CAH
JLCPCB Part #
C3712956
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 25.8A@10/1000us 36V 44.2V 58.1V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS