15BJ24CAH
MFR.Part #
15BJ24CAH
JLCPCB Part #
C3699957
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 24V 26.7V 38.6A 38.9V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS