15BJ220A
MFR.Part #
15BJ220A
JLCPCB Part #
C3715217
Description
1.5kW 1uA 220V 246V 356V 4.2A TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS