15BJ20AH
MFR.Part #
15BJ20AH
JLCPCB Part #
C3704151
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS