15BJ18CA
MFR.Part #
15BJ18CA
JLCPCB Part #
C3709102
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS