15BJ18AH
MFR.Part #
15BJ18AH
JLCPCB Part #
C3704435
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS