15BJ15CAH
MFR.Part #
15BJ15CAH
JLCPCB Part #
C3713632
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 1uA 24.4V 61.5A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS