15BJ150CAH
MFR.Part #
15BJ150CAH
JLCPCB Part #
C3701401
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 150V 167V 1uA 243V 6.2A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS